Pozycjonowanie sklepów – nauka

Wszystko co jest masowym przypływem czegoś jest złe, albowiem jest nienaturalne, oraz google traktuje to jako przeszkodę dla pozycjonerów. W tym słowa znaczeniu wiele innych pojęć można oznaczyć słowem masówki. Obecnie posiadanie strony internetowej nie jest żadnym problemem nawet dla pięcio latka. Oczywiście aby posiadać coś konkretnego trzeba co kolwiek umieć, lub mieć fundusze aby komuś zlecić pracę, lecz jest możliwość na darmowym serwerze wgrać darmowy skrypt i prowadzić stronę która nie ma sensu. Nie ma sensu? Oczywiście że nie ma. Nikt posiadając takiej strony nie zajmuję głównych miejsc w czołówce google posiadając mocne frazy.

Pozycjonowanie stron, stało się z tego względu trudniejsze. Każdy kto ma chęć założenia konkretnej strony wymyśla tematykę. Niestety przez bezwartościowe masówki czyli masowa liczba stron stworzona dla konkretnego działu, nie jest łatwo doprowadzić swoją stronę do czołowych miejsc. Najlepszym sposobem na pozycje są linki „follow”, czyli linki posiadające siłę pozycjonerską, lecz jeśli w danej tematyce jest ponad tysiąc stron z czego trzy to porządne serwisy z przyszłością, a reszta to istne bagdno, śmietnisko, natomiast admini którzy pierwszy raz użyli programu ftp, aby wgrać skrypt posiadając takie właśnie strony nie ma możliwości na dobry wpływ na pozycję.

Każdy pozycjoner, który chcę swoją stronę umieścić na czołowych miejscach powinien pamiętać, że tworząc stronę musi się starać aby tematyka chociaż trochę odchodziła od pozostałych i umocnić się w linki posiadające wymiany z konkretnymi stronami. Reklama internetowa, stała się trudniejsza. Gdyby nie ta liczba niepotrzebnych stron, było by kilka stron na daną tematykę i każdy byłby szczęśliwy, natomiast to co jest teraz lepiej zostawić bez komentarza. Czasami lepiej połączyć siły i w kilku stworzyć wspaniały projekt, niż samemu otworzyć forum na słynnej forze i po miesiącu stworzyć nowe, gdyż pierwsze nie wypaliło. Nic bez włożenia pracy samo się nie zrobi. O tym powinien wiedzieć każdy.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *