Pozycjonowanie za efekt – zalety

Istnieje w sieci wiele serwisów warezowych, posiadający coś do pobrania. Są to pliki które można pobrać legalnie, natomiast są też pliki które aby pobrać trzeba zapłacić licencję, co mało kto to robi. Świetnym kopaliskiem atrybutów są fora warezowe. Czym bardziej popularne tym nowsze pociechy na komputer, można sobie pobrać w postaci linków. Główne fora dla warezów to : filmy, gry, muzyka, programy, oraz inne. Co mieści się w folderze inne? Są to inne pliki niż wymienione wyżej czyli takim plikiem może być poradnik typu „reklama internetowa” czy poradnik uczący obługiwać dobrze komputery, pisać strony internetowe i tym podobne.

Są fora na których można pobrać dosłownie wszystko. Najsłynniejszymi serwisami magazynującymi pliki na serwerze to rapidshare, oraz megaupload. Zachowują dobrą prędkość wysyłania jak i odbierania. Oczywiście pobieranie z warezów nie jest legalne, chyba że ktoś pobierze plik stworzony przez np. Kolegę, który zgodził się na publikację, oraz pobierania jego plików. Trzeba również wiedzieć że stworzyć forum warezowe, nie jest tak łatwo. W sieci istnieje setki takich for, lecz jaką one mają oglądalność? Ile użytkowników? Użytkownikami są przeważnie uploaderzy, którzy wolą przeżucić się z tak zwanej masówki na coś mniejszego i wygodniejszego. Lecz użytkownicy, którzy chcą tylko i wyłącznie mieć wszystko podane na tacy korzystają z największych serwisów, a takich ludzi jest ogromna większość.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, również nie jest to łatwą sztuką, gdyż katalogi, czy inne serwisy choćby przyjmujące wymiany linków nie chcą akceptować stron warezowych, oraz stron erotycznych. Wypozycjonowanie takiej strony jest sukcesem, a liczba zainteresowanych wzrośnie o wiele. Jedyną wadą jest to że pobieramy ze specjalnych linków. W razie gdy serwis na którym linków procent wynosi dziewięćdziesiąt wszystko to przepada, a na forum robi się konkretny bajzel, który aby posprzątać trzeba rok czasu aby wszystko pouploadować i powrzucać drugi raz na inne serwery.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *