Reklama Bielsko – katalogowanie

W Internecie pojawia się coraz więcej dodatków które pomagają w pozycjonowaniu naszych stron. Takie narzędzia są drogie, dlatego wiele osób daje się nabrać i kupuje bezmyślnie automatyczne dodawarki. Właśnie przez takie automatyczne dodawarki, niemoderowane katalogi nie mają sensu, aby co kolwiek do nich dodawać. Pozycjonowanie stron, to system zdobywania wartościowych linków a nie bezwartościowych i zaśmieconych linków. Jak było twierdzone czasem lepszy jeden link niż dwadzieścia innych dlatego odpowiedź na pytanie zadane w tytule odzwierciedla się sama. Ręczne katalogownie jest o wiele lepsze, gdyż wszystko co w nim robimy robimy dokładnie i sprawnie, co nie można powiedzieć o automatycznym.

W automatycznym adderze, czyli robocie pracuje się beznadziejnię gdyż nie wszystkie wpisy zostają dodane, a jeśli już zostaną w większości pojawią się krzaczki, oraz różne inne wymysły błędów internetowych. Reklama internetowa, nie jest automatycznym reklamowaniem się. Wszystko powinien robić przedstawiciel, czy osoba zajmująca się marketingiem. Bez tego strona założona, czy też inne coś co powstało w internecie w postaci linka nie ma prawa przetrwać. Oczywiście nic na sucho, ale nie wszystko. Dobry pozycjoner powinien posiadać odpowiednie narzędzia do pomocy, lecz myśleć i analizować powinien sam, a narzędzia powinny mu w tym pomóc.

Niestety coraz mniej jest takich osób, i więcej polega na sztucznych adderach. Najbardziej słynny w ostatnim czasie to seo adder, czyli dodawarka do najczęściej zaśmieconych już konkretnie QlWeb. Jeszcze gdy wyszły tego typu programy na allegro ludzie kupowali ucieszeni że dostaną tyle pewnych wpisów za grosze. Niestety te wpisy były warte tyle co trzy ręczne dodane wpisy do moderowanych i wartościowych katalogów czyli nie wiele. Warto jeszcze przypomnieć to że proces katalogowania trwa kilka dni, a my to robimy w dziesięć minut. Teraz należy wyciągnąć wniosek czy warto czy nie. Jest to już tylko i wyłącznie kwestia wyboru, osób które chcą podlinkowywać swoje strony/stronę.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *